Schill

značka so zárukou kvality

Čo je za našou päťročnou garanciou

  • Presná a rýchla diagnostika problému pomocou špičkových prístrojov
  • Kvalitné materiály, ktoré používame pri plombách, korunkách alebo implantátoch
  • Vysoká odbornosť a presnosť vykonania samotného zákroku
  • Pracujeme so zväčšovacou technikou a vidíme aj tie najmenšie detaily
  • Pri ošetreniach používame lokálnu alebo úplnú anestéziu


Podmienky poskytnutia 5- ročnej záruky

  • Zaručíme sa za kvalitu našej práce a použitých materiálov
  • Z vašej strany potrebujeme len to, aby ste si na seba našli čas a 2-krát ročne nás navštívili a absolvovali preventívnu prehliadku a dentálnu hygienu

Spoločne takto dokážeme zachovať vaše zuby nielen pekné, ale najmä zdravé.

 

Stojíme si za tým, čo robíme

Staráme sa o vaše zuby ako o vlastné.  Na výsledok našej práce sa môžete spoľahnúť. Naši lekári sú špičkoví odborníci. K dispozícii majú najmodernejšie technológie a trvácne materiály. To nám uľahčuje prácu, pacientom šetríme čas, peniaze a hlavne bolesť. Ošetrujeme rýchlo, bezbolestne a samozrejme profesionálne.

 

Kráčame s dobou

Aj v stomatológii je potrebné neustále sa vzdelávať. Na našu kliniku pozývame špičkových školiteľov zo zahraničia, ktorí nás školia v najnovších trendoch. Sme pravidelnými účastníkmi odborných školení doma i v zahraničí. Vydelávame sa, aby sme našim klientom neustále poskytovali najvyššie euópske stomatologické štandardy. 


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.